Kdo jsme

 

Jsme občané Berouna, kteří se rozhodli promluvit do politiky naší radnice. Proč? Inu, prostě proto, že nám připadá, že mnohé věci se neřeší, jiné věci se řeší příliš dlouho, a další věci se sice řeší, ale špatně. Domníváme se, že současné zastoupení radnice již není schopné, vidět věci v kontextu občana, a sleduje spíše svoje vlastní soukromé cíle.

Chceme, aby město Beroun bylo místem, kde se bude dobře žít, dobře pracovat i dobře podnikat. Přejeme si, aby Beroun vzkvétal nikoliv jen v historickém centru, ale všude. Toužíme po tom, aby z okrajových částí města konečně zmizel stále patrný normalizační duch. Koneckonců, ten by měl zmizet i z naší radnice. Trváme na tom, že vedení radnice musí respektovat svobodu jednotlivce a přirozená práva. Mezi komunálním politikem a občanem města musí vzniknout pevné pouto partnerství.

Sdružení Lepší Beroun podporuje a zaštiťuje Strana svobodných občanů, s níž se můžeme rozcházet v tom či onom, ale naprosto jsme se shodli na zásadách komunální politiky.

Přejeme vám hodně odvahy při volbách!

Jiří Míka
lídr kandidátky