Napište nám svůj názor
 • Bydlíme několik let na sidlišti v Berouně. Prostor před Hvězdou katastrofa, potkani, bezdomovci, špína, humus. Parkovací kapacita zoufalá. Na koupaliště jezdíme do Zdic, které ač má zhruba o 15 000 obyvatel méně, má koupaliště zrekonstruované a plavčíci nechávají návštěvníky koupat pouze v plavkách. To, co jsem viděla na berounském koupališti mne upřímě překvapilo a ne v dobrém...

 • Návrhů bych měla víc, ale konkrétně teď bych uvítala park s hřištěm ve stínu. Bydlím na sídlišti a tady není ani jedno hřiště mezi stromy... A samozřejmě koupaliště, ale to se snad bude rekonstruovat ;-)

 • Vice stromu na byvalem autobusaku na zavodi, nejlepe s lavickami, at si tam lze sednout do stinu.

 • Dobrý den, bylo by dobré zavést radar rychlosti auta v Jungmannově ulici, nebo občas tu stáli měšťáci a měřili rychlost, to jakou rychlostí tu jezdí auta, to aby člověk pomalu bál přejít chodník.

  Další věc bych chtěl poprosit na zákaz stání vedle Kauflandu, jak je vjezd na louku (cirkus, kolotoče atd) chodíme skoro denně s kočárkem na vlakové nádraží a máme strach obejít zaparkované auto, aby do nás někdo nevlitnul, poněvadž je to trochu v zatáčce. Děkuji

 • Dobrý den. Tak tedy pár návrhů...
  Více kontejnerů na tříděny odpad, bydlím ulice Kollarova a jeden na papír a jeden na plast je opravdu malo.
  Šikovný by byl obchvat Berouna, aby se Plzeňské ulici odlehcilo.
  Chybí tu nejaky klub, bar ktery by nezaviral ve 22:00...
  Co mi v Beroune chybi v létě, je nejaka větší zahrádka, kde by bylo obcerstveni, grilovalo se atd...
  Městské koupaliště by mohlo byt více přizpůsobeno menším dětem:prolezacky, houpacka,větší brouzdak atd..
  Skoda ze pravy břeh berounky neni více vyuzit,pro brusle treba...
  A poslední: pracuje vubec někdo na opravě plzenske ulice??Mam pocit ze je to netknute uz mesic...
  Jinak je videt ze se "Beroun" snaží, aby se tu pekne žilo...

 • Zlepšit na velkém sídlišti zelené pod hvězdou samý bezdomovec fetak

 • Funkční MHD. Bydlím přímo u autobusového nádraží a všude musím pěšky. Do nemocnice jedou 4 autobusy denně. Když potrebuji donést nakup z Lidla nebo jít k lékaři do lékařského domu není pro změnu zastavka ve směru Beroun. Ze sídliště to jede i po 2 hodinách. Do Hlinek to také jede málokdy.... když potrebuji s dítětem co má teplotu k lékaři, je to daleko. Celý systém MHD je zde špatně. Nemyslím si, že jeho přemístění bylo nutné, když lidé po městě chodí pěšky, protože zkrátka nic nejede....

 • Na plzeňské až ji dostavite nastavte zelenou vlnu na rychlost 50km/h aby člověk nemusel stat na každém semaforu až do závodí.

 • Obchvat Berouna, nový most přes Berounku. Mimoúrovňové železniční přejezdy na Závodí.

 • Zrušit nově zavedenou přednost v jízdě zprava. Na některých křižovatkách ani nelze dodržovat, jak jsou silnice úzké nebo plné parkujících aut. Jinde mnozí ani netuší že platí a nerespektují ji. Kdybych automaticky počítal s tím, že mám přednost zprava a nerozhlédnul jsem se a nezastavil, tak už jsem několikrát vybouranej.

 • Mladý lidi se nemají kam chodit bavit, hlavně teď o prazdninách je to i na hřbitově živější, pak neni divu, že mládež podléhá drogám a že každý dělá na ulici bordel, když neni kde pít a tančit, hlavně, že všechno musí končit už ve 2, proč? Přes týden by to člověk pochopil, ale že tu jsou mrtvý i víkendy?

  Dále by byla vítána nějaká čajovna, taková ta, kde je tma, sedí se tam na koberci, jsou tam vodní dýmky a čaje všemožných příchutí a třeba i knihy k zapujčení a deskové hry.

  Poté jak již zaznělo více košů, laviček a hlavně košů u laviček a papírové sáčky pro pejsky.

  V poslední řadě mi líbí nápad se šlapadly u Berounky, určitě bych minimálně jednou tuto možnost využila.

 • Stačilo by zatím, kdyby se vrátili keře, které byli v Bezručovce odstraněny kvůli rekonstrukcu. Chránili nás před hlukem a prachem ze silnice. A teď když ji máme skoro pod balkóny, tak fakt ta zeleň chybí.

  A nadále bych ráda poprosila, když se tak děje v okolních obcích a městech., chybí mi pro pejskaře pytlíky na exkrementy a košů je také méně. A chybí místo, kde můžete své čtyřnohé miláčky pustit na volno.

  A nadále mi v Berouně chybí, tak jak je v jiných městech zvykem, posilovací venkovní koutek. Bylo by to příjemné zpestření, jinde kde ho mají ho i dosti lidé využívají.

  Těch nápadů si myslím, že by bylo dost, ale nějak po těch pár letech nevěřím, že by to někdo uskutečnil.

  A nadále jsem se chtěla zeptat, jestli je možné vyřešit bezplatné parkování u zimního stadionu, pro hráče, respektivně jejich rodiče. Často tam vozí i dvě děti a stráví na zimáku i celé odpoledne.

 • A pokutovat řidiče kteří jezdí do protisměru pár krat jsem vydel a i Dobrou cukrárnu udělat s pozdravem Jiří Zach

 • Dobrý den,žiji v krásném městě BEROUN, mám rada společenský život,ale oblast z náměstí na nádraží,tedy ulice Slapska je tragická. Tato ulice je mistem lidí bez domova,fetaku....Apeluji ,aby tuto ulici občas prošla měst.policie, jak ve dne tak v noci. Děkuji.

 • Nějaký disko club. Není kam jít se pobavit..rozhodne nee mezi 15 lete deti. Vinárny. ..Caraoke bar..Nic tady není. .Jen zákony. ..do 2 do rána a zákazy ..a omezování. V 90 letech to tu zilo. ..dnes nic..zůstala jen vyhláška. Pritom sem jezdili se bavit z Prahy,Plzne,Kladna...Na všechno se zapomnělo.

 • "Lepší koordinace dopravních staveb, prodloužení pracovní doby dělníků na stavbách na více než dvě hodiny denně."

 • Hřiště pro větší děti. Vorel je na celý město málo.

 • "Pro mladé lidi tu není žádná zábava.. Když si vezmeme dobu našich rodičů, tak tu byli diskotéky na každém rohu."

 • "Dobrý den, jelikož je v berouně hodně pejsků a já sama mám stenatko,tak mi tu chybí koše na psí exkrementy nebo pytlíky na ne. Já osobně vždy nosím víc pytlíku ale už se mi stalo že jsem viděla venčit pejska, a panicek/a po něm neuklidila .Myslím si aby to tu bylo hezčí a ne všude exkrementy by to nebylo špatné."

 • "Vice odpadkovych kosu na psi extrementy a i nejaky ten park pro psy, neni kam s nimi chodit"

 • "Častější kontroly Městské policie (kotroly psů na vodítku,sbírání exkrementu,nepovolené parkovani ) a jako poslední je tu málo hracích ploch pro malé děti."

 • "Mesto Beroun!
  Melo by konecne zridit utulek pro opustena zvirata. Ten tu chybi odjakziva.
  Je smutne, ze jeste v teto dobe neni nikdo na radnici, kdo by se o tuto problematiku zajimal a hlavne neco uz konecne udelal. Beroun, s tak velkym poctem obyvatel a dotaci!!!!!"

 • "Kiss and ride parkoviště u Černého koně"

 • "Zahloubení D5"

 • "Dobrý den, chtělo by to vyhlášku jako mají v Kroměříži. Aby bezdomovci nevysedavali před supermarkety a na náměstí, kde popíjení a křičí na lidi. Já se pak s dětmi necítím bezpečné. Pak posílení školek, jeslí a škol. Rodiny se stěhují, je potřeba pomocí maminky se pak vracet rychleji do práce. Dostat dítě do skolky=zázrak. A rozhodně zlepšit klasické trhy, udělat farmářské. Pěkně jsou třeba ve středu Na PANKRÁCI U Arkad. A na spoustě míst v Praze."

 • "Více odpadkových košů, např. v oblasti Palouček je jich žalostně málo. Děkuji."

 • "Elektrifikace železnice do Rudné, zřízení železniční zastávky naproti Cembritu."

 • "Třeba vrátit 1 ligu v hokeji do Berouna"